Noteikumi un privātuma politika

Termini

Pārdevējs – Pašnodarbinātā persona Vita Ozerinska, reģistrācijas numurs 26057011364, juridiskā adrese “Rugāji”, Burtnieku pag., Valmieras nov., tālrunis +371 286067, e-pasts [email protected]

Pircējs – persona, kura veic preču iegādi pārdevēja Interneta veikalā;

Prece – jebkura lieta, kuru Pārdevējs piedāvā vai pārdod Pircējam caur šo interneta vietni;

Normatīvie akti – Ministru kabineta 2014. gada 20. maija noteikumi Nr. 255 „Noteikumi par distances līgumu”, Patērētāju tiesību aizsardzības likums, Civillikums, Komerclikums un citi saistošie normatīvie akti;

Garantija – Pārdevēja apliecinājums, ka prece vai tās sastāvdaļa noteiktu laiku saglabās lietošanas īpašības, drošumu un izpildījumu;

Lietošanas noteikumi – Pārdevēja norādījumi, kurus ievērojot prece saglabā lietošanas (izmantošanas) īpašības un pienācīgu kvalitāti, kā arī nerada apdraudējumu patērētāja mantai, veselībai, dzīvībai vai videi;

Cena — interneta vietnē norādītās preces galīgā cena, ieskaitot nodokļus un nodevas, par kādu Pārdevējs pārdod preces caur šo interneta vietni. Cenā nav ietverta maksa par preces piegādi;

Interneta vietne — Pārdevēja interneta vietne  www.saulesrasa.lv;


Noteikumi

Pasūtījumu var veikt pa telefonu vai nosūtot e-pastu. Pēc pasūtījuma saņemšanas uz norādīto e-pasta adresi tiek nosūtīts rēķins apmaksas veikšanai. Rēķinā tiek iekļautas piegādes izmaksas atbilstoši OMNIVA cenrāžiem. Apmaksa tiek veikta ar bankas pārskaitījumu. Pēc apmaksas veikšanas prece tiek izsūtīta 1-2 darba dienu laikā. Līdz preces saņemšanai vēl jārēķina 2-3 dienas transportēšanai.  

Veicot pasūtījumu Jūs piekrītat pārdošanas un piegādes noteikumiem. Piegādes notiek atbilstoši OMNIVA un noteiktajai kārtībai.

Veicot pasūtījumu ir precīzi jānorāda preces nosaukums, vienību skaits un OMNIVA pakomāts uz kuru jāveic piegādes, mobilā telefona numurs.

Piegāde

Piegādes ar OMNIVA tiek veiktas visā Baltijas valstu teritorijā, atbilstoši pakomātu izvietojumam.

Minimālais pasūtijuma lielums ar piegādi – 2 pudelītes vai 8EUR.

Uz citām valstīm ārpus Baltijas pasūtijumus nav iespējams pasūtīt.

Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Pārdevējs nodrošina preču piegādi 20 dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma e-pastu brīvā formā.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

 1. ja patērētājs ir izlietojis vairāk nekā 10ml produkta vai sabojājis preces iepakojumu.
 2. pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Privātuma politika

Pateicamies, ka iepazīstaties ar Interneta vietnes www.saulesrasa.lv Privātuma politiku.

Šeit atrodama vietnes www.saulesrasa.lv apmeklētājiem un lietotājiem noderīga informācija par šādiem jautājumiem:

 • Kādus lietotāja personas datus ievāc saulesrasa.lv
 • Kādā veidā dati tiek ievākti;
 • Kādiem mērķiem dati tiek izmantoti;
 • Kā tiek uzglabāta un aizsargāta ievāktā informācija;
 • Cik ilgi tiek uzglabāti ievāktie dati;
 • Kādos gadījumos dati tiek nodoti trešajām personām;
 • Saulesrasa.lv lietotāju iespējas un tiesības Privātuma politikas ietvaros.
 • Galvenās datu kategorijas, ko iegūstsaulesrasa.lv: klienta vārds, uzvārds, e-pasta adrese, telefona numurs, piegādes adrese, cita ar pakalpojuma izpildi saistītā papildinformācija. Šos datus klients iesniedz labprātīgi, reģistrējot saulesrasa.lv lietotāja profilu vai veicot pirkumu kā Viesis, turklāt sniedzot piekrišanu Pakalpojuma noteikumiem (Distances līgums). Tāpat saulesrasa.lv datu bāzē saglabājas klienta pasūtījumu vēsture un elektroniskas ziņas no klientiem, kas saņemtas caur Kontaktformu vai uz e-pastu vita@saulesrasa.lv
 • Klienta dati tiek saņemti, šādos gadījumos: klientam labprātīgi aizpildot saulesrasa.lv profila reģistrācijas formu; veicot pasūtījumu un aizpildot informāciju kā Viesim; kādu iemeslu dēļ atsūtot savus datus uz  vita@saulesrasa.lv e-pastu. Aizpildot profila reģistrācijas formu vai veicot pirkumu, lietotājs piekrīt Pakalpojuma noteikumiem (Distances līgums), tādējādi apstiprinot, ka piekrīt datu apstrādei, lai saulesrasa.lv varētu nodrošināt piedāvātā pakalpojuma izpildi.
 • Personas iesniegtie dati tiek izmantoti pasūtījuma apstrādei un pasūtījuma piegādei Omnivia pakomātu. Kontaktinformācija, kā e-pasta adrese vai telefona numurs, tiek izmantoti, lai sazinātos ar klientu, ja nepieciešams atrisināt kādu ar pasūtījumu saistītu jautājumu.
 • Vietnē saulesrasa.lv esošie dati tiek uzglabāti saskaņā ar ierastajām, vispārpieņemtām drošības prasībām. Aicinām saulesrasa.lv lietotājus apzināties, ka jebkura informācija, kas nodota caur internetu nav 100% drošībā un lietotājam pašam jāuzņemas atbildība, kāda informācija un cik lielā apmērā tiek sniegta pakalpojumu sniedzējiem.
 • Datu uzglabāšanas ilgums atkarīgs no datu veida.
 • Personas dati tiek nosūtīti tikai uzticamām trešajām pusēm, ar kurām saulesrasa.lv vieno līgumā noteiktas saistības, un tikai tādā apjomā, kāds nepieciešams pakalpojuma sniegšanai. Nepieciešamos personas datus nodod pilnvarotajam apstrādātājam Maksekeskus AS. Dati trešajām personām tiek nodoti tikai šādiem mērķiem:
  • Preču piegādei uz norādīto adresi vai pakomātu;
  • Mārketinga pakalpojumu sniegšanas uzņēmumi; e-pasta adrese jaunumu un īpašo piedāvājumu saņemšanai, ja esat tai piekritis;
  • datu bāzu uzturētājiem un apstrādātājiem.
 • Saulesrasa.lv lietotājiem ir šādas tiesības:
  • Tiesības labot un mainīt savus profilā norādītos personas datus;
  • Tiesības pieprasīt pilnīgu Jūsu datu dzēšanu no vietnes saulesrasa.lv;
  • Tiesības jebkurā laikā piekrist vai atteikties no jaunumu saņemšanas e-pastā;
  • Tiesības pieprasīt personu datus – uzzināt visus datus, kādus esam par Jums ievākuši sadarbības laikā.

Ja jums ir kādi papildus jautājumi, sazinaties ar mums: [email protected]